1.

Denně pečujte o své rty. Používejte výrobky pro péči o rty jako součást denního režimu pro hydrataci rtů a zachování jejich zdraví.

Pro hydrataci rtů, která je zklidňuje a přináší úlevu při popraskání, spálení a oparech, vyzkoušejte Blistex Lip Balzám. Denní ošetřování rtů pomáhá udržovat pocit hebkosti a příjemný vzhled.

2.

Používejte přípravky pro péči o rty před jejich vystavením suchému prostředí.

Kdykoli jste vystaveni podmínkám, při nichž obzvláště hrozí vysušení rtů, ať už jsou to nepříznivé venkovní podmínky nebo suché domácí prostředí, používejte produkty péče o rty, které pomáhají zachovat přirozenou hydrataci a zabraňují jejich vysoušení. Blistex Lip Classic Vaše rty vždy efektivně chrání.

3.

Používejte výrobky pro péči o rty před vystavením slunci.

Kdykoli jste během roku vystaveni vždy škodlivým slunečním paprskům, používejte přípravek s adekvátním SPF (faktorem ochrany proti slunci). Kromě dobře známého škodlivého vlivu na pokožku je vystavení slunci u náchylných osob rovněž spouštěcím faktorem oparů. Číslo SPF indikuje, kolikrát déle může člověk zůstat na slunci, než se spálí. Osoby s citlivou pokožkou by se měly vyhnout produktům obsahujícím PABA (kyselinu para-aminobenzoovou), která může způsobit alergickou reakci. Vyzkoušejte jakýkoli z výrobků Blistex s opalovacím krémem, včetně Blistexu MedPlus®.

4.

Ošetřujte bolavé nebo již popraskané rty léčivým výrobkem pro péči o rty.

Pokud je ret již vysušený, popraskaný nebo bolavý, je zvláště důležité použít léčivý přípravek, který poskytne úlevu. Produkt s pronikajícím analgetikem zklidní rty rychle a efektivně. Blistex Lip Balzám léčí a je jediným balzámem na rty, který díky svému složení skutečně hydratuje. Bolavým rtům poskytuje chladivou úlevu Blistex MedPlus®.

5.

Používejte výrobky pro péči o rty pod rtěnku nebo místo ní.

Před nanesením rtěnky používejte produkt péče o rty, jako Blistex Lip Classic nebo Blistex Lip Balzám. Tyto produkty pomáhají rtěnku rovnoměrně aplikovat pro její lepší vzhled. Pokud nechcete rtěnku vůbec použít, Blistex Lip Brilliance® poslouží jako balzám a zároveň Vaše rty zbarví a dodají jim lesk!

úleva

denní péče

ochrana

krása